Empoli zyrtarizon lejen e dhënë për Nedim Bajramin, do t’i bashkohet Kombëtares në Shqipëri

Nedim Bajrami nuk do të jetë i gatshëm për Shqipërinë kundër Polonisë. Mesfushori shqiptar nuk ka arritur që të sigurojë lejen në kohë nga Empoli. Megjithatë nuk ka vend për më tepër frikë sa i përket ndeshjeve të mbetura të shtatorit.

Empoli ka zyrtarizuar me njoftimin në rrjetet sociale se Bajrami do të jetë gati për Kombëtaren tonë në dy ndeshjet ndaj Hungarisë dhe San Marinos, duke përforcuar më tepër organikën e Rejës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online