Emeri fiton me PSG, i grabitin shtëpinë dhe… merkaton

Unai Emeri nuk po përjeton një moment të paharrueshëm në karrierën e vet, sepse PSG fiton vetëm në Francë dhe humbja ndaj Bazelit ka qenë një shuplakë e rëndë, por nuk mbaron me kaq. Trajnimi spanjoll duhet të bëjë llogaritë edhe me grabitjen e shtëpisë së tij mëngjesin e sotëm.

Dje Emeri ishte në Strasburg me ekipin, që fitoi lehtësisht në Kupën e Ligës, por ndërkohë shtëpia e tij në Paris, në katin e shtatë të një apartamenti luksoz, po plaçkitej dhe vetëm sot në mëngjes bashkëshortja e tij lajmëroi policinë.

Rreth 20.000 euro dëm në total, duke përfshirë ora Romës dhe dy fanella të Ndjerit, por mbi të gjitha dokumente page dhe dokumente me lëvizje të planifikuara në merkaton e janarit. Këto të fundit me siguri do dalin shpejt në qarkullim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online