“Elbasan Arena”, radhë të gjata për bileta e kontrolle

0

Në “Elbasan Arena” duhet edhe më shumë se një orë që të nisë ndeshja mes Skënderbeut e Partizanit të Beogradit, por radhët në sportelet hyrëse janë shumë të gjata.

Kontrollet e rrepta kanë bërë që hyrja të kryhet me ritëm mjaft të ngadaltë, aq sa mund të mbeten shumë njerëz jashtë pa nisur ndeshja.

Ndërkaq, ka shumë njerëz edhe te biletaria e stadiumit. Edhe pse ka ditë që kanë dalë në shitje biletat, shumë njerëz po i blejnë në Elbasan dhe e kanë lënë për në orët para ndeshjes.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.