Ekskluzive/ Të gjithë me mendjen te Shqipëria kundër Çekisë, ja se kur do të publikohet lista nga trajneri

0

Silvinjo Shqipëria do të përballet kundër Çekisë dhe Bullgarisë në muajin tetor. Vëmendja është e madhe për këto ndeshje, teksa tifozët presin me interes të madh edhe listën e Shqipërisë.

Sipas informacioneve të siguruara nga Sport Ekspres, në datën 5 tetor do të publikohen edhe lojtarët e gatshëm në këto takime. Arbnor Muçolli dhe Marvin Çuni pritet që të jenë dy risitë e reja nga Silvinjo. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online