Ekskluzive/ Endri Çekiçi shënoi golin e vitit, në sytë e trajnerit të Shqipërisë

Endri Çekiçi po vazhdon me formën e jashtëzakonshme te Olimpik Ljubjana, ndërsa këtë herë e ka shfrenuar fantazinë në përballjen ndaj Domzhales. Një goditje brilante nga distanca, ia ka bërë të pamundur portierit kundërshtar që të reagojë.

Por gjithmonë tifozët pyesin: “Përse nuk grumbullohet te Shqipëria?”. Mos u shqetësoni, jo për shumë gjatë. “Sport Ekspres” mëson se kjo kryevepër ka ardhur nën vëzhgimin e trajnerit të Shqipërisë, Reja.

Ky i fundit e ka parë nga direkt nga stadiumi golin e Çekiçit, pasi kishte shkuar vetëm për të. Kur gazetarët i kanë pyetje më herët Rejës në lidhje me këtë lojtar, është shprehur se dëshiron ta shoh nga afër dhe nuk ka qenë koha e mjaftueshme. Tashmë sipas të gjitha gjasave, pritet që të kemi një tjetër afrim për ndeshjet e tetorit. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online