Ekipi në Kosovë ia dedikon fitoren ish-lojtarit të Superiores: Për vajzën e Maganit!

Ballkani ka arritur të fitojë me rezultatin 5-2 ndaj Vushtrisë, duke marrë një triumf që kthen qetësinë dhe entuziazmin te skuadra e Ismet Munishit.

Por ky i fundit nuk ka mundur të jetë në pankinë në ndeshjen e sotme, për shkak se ishte ndëshkuar me karton të kuq nga ana e kryesorit të takimit ndaj Gjilanit. Vendin e tij e ka marrë ndihmësi Agim Maliqi, ndërsa këtë fitore ndaj Vushtrisë ia dedikoi ish-lojtarit të Superiores, Artur Maganit. Ky i fundit është bërë prind, duke iu gëzuar ardhjes në jetë të vajzës së tij. “Këtë fitore ia dedikojmë Artur Maganit, që ka i ardhur në jetë një vajzë”, ka thënë Agim Maliqi. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online