“Edhe dy ndeshje nga fundi”! Tifozët kërkojnë t’i japin forcë Partizanit, do të kenë punë në tribuna ndaj Kukësit dhe Tiranës

Partizani arriti që të fitonte kundër Dinamos dhe të kuqtë kanë mundësinë për të shkurtuar më tej diferencën me kryesuesit. Për këtë arsye, “Ultras Guerrils” kërkojnë t’i japin një ndihmë të madhe skuadrës nga tribunat.

Shumë punë do të kenë përpara pasi ekipin e Dajës e pret një malore në dy ndeshjet e radhës, që përmbyllin vitin kalendarik. Kështu Partizanit do të ndeshet ndaj Kukësit dhe e mbyll me derbin ndaj Tiranës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online