E pështyu rivalin teksa po ikte në dhomat e zhveshjes, pritet dënimi për Lautaro Martinez për derbin me Milanin

0

Derbi i Italisë mes Interit dhe Milanit përfundoi në favor të kuqezinjve, të cilët arritën te përmbysnin rezultatin në fundin e takimit. Sfida përfundoi në mes trazirash, ku sulmuesi Interit, Lautaro Martinez u përplas me Theo Hernandez.

Argjentinasi u shpreh mjaft i indinjuar me faullin e krijuar nga francezi, duke e pështyrë në momentin që ky i fundit po largohej drejt dhomës së zhveshjes. Gjykata Sportive po analizon imazhet e derbit dhe tensionin në fund dhe më pas do të gjykojë mbi dënimi që do të marë Lautaro Martinez. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online