E Para nis me Dinamo-Erzeni, një ndeshje edhe të dielën

0

Java e dytë e Kategorisë së Parë do të luhet në 3 ditë, pasi disa ndeshje do të transmetohet në RTSH, që është edhe transmetuesi ekskluziv i kampionatit.

E premtja do të regjistrojë ndeshjen e parë, me Dinamon që do të presë Erzenin në Pezë-Helmës, prej orës 14.00.

Të shtunën do të luhen thuajse gjithë ndeshjet e tjera, me Besëlidhja-Besa që do të nisë në 14.00 dhe do të transmetohet direkt, ashtu si sfida e së dielës Pogradeci-Tirana (15.00).

RTSH ka të drejtën e transmetimit edhe për Skënderbeu-Partizani, të shtunën në 19.00, superndeshja e fundjavës në Superiore.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.