E papritur/ Nuk e pranojnë humbjen ndaj Kukësit, Egnatia vendos të largojë trajnerin

0

Një lëvizje e papritur vjen nga Egnatia. Menjëherë pas humbjes së pësuar ndaj Kukësit, ekipi vendosi të ndërpresi bashkëpunimin me Maganin. Një lëvizje kjo që tregon se drejtuesit nuk e pranojnë luhatjen mes vendeve të fundit dhe kërkojnë shumë më tepër në këtë sezon.

KF Egnatia falenderon trajnerin Gugash MAGANI për bashkëpunimin .
Klubi dhe trajneri vendosin të ndërpresin bashkëpunimin me konsesus. I urojmë suksese në vijim trajnerit Magani.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.