E kishte “veshje të fytyrës”, flet shoku i tij: Ronaldinho nuk buzëqesh më, e mashtruan që të futej në burg

Ronaldinho ndodhet ende në burg pas problemeve të dala me pasaportën e tij. Një figurë ikonë e futbollit botëror, por që nuk i ka shpëtuar dot ligjeve dhe rregullave. Gjithmonë këtë lojtar e kemi parë me një “veshje të fytyrës” që asnjëherë nuk e ndërronte, buzëqeshjen.

Askush nuk arrinte ta dallonte ndonjëherë Ronaldinjon kur ishte i trishtuar dhe i mërzitur. Por për herë të parë, këtë e kanë parë të burgosurit e tjerë, pasi braziliani ka ndryshuar. E pohuar nga vetë shoku i tij, Nelson Cuevas.

“Tani ndodhet në burg dhe nuk është mësuar atje. E ka humbur edhe buzëqeshjen për shkakun e kësaj situate që po kalon. Por është i pafajshëm dhe nuk e di as vetë se ku është. Ronaldino ran ë kurth dhe autoritetet e dinë se është i pafajshëm dhe viktimë, përdori dokumenta reale me përmbajtje të rreme”. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online