E FUNDIT/ Shorti i Europa League, Milani gjen ekipin që eliminoi Tiranën

0

Europa League ka mësuar shortin sa i përket ekipeve që do të përballen pas fazës së grupeve. Kështu Milani do të përballet kundër Crevena Zvezdës, ekipin serb që eliminoi Tiranën nga Champions League. Nga ana tjetër Roma ka gjetur Bragën, ndërsa një ndeshje e fortë konsiderohet mes Benfikës dhe Arsenalit. /Sport Ekspres/

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.