E fundit/ Ronaldon bojkoton Topin e Artë, ironia e Van Dijk: Pse ishte vërtet një rival Cristiano?

Në orën 20:30 ka nisur edhe ceremonia e Topit të Artë, atje ku Van Dijk, Ronaldo dhe Mesi kanë shanset e tyre për të fituar. Por ylli portugez nuk ka kaluar një moment të mirë në karrierë dhe sipas kuotimeve, ka pak gjasa për të triumfuar.

Këtë e ka ditur më së miri edhe vetë Ronaldo, që nuk ka shkuar në ceremoninë e ndarjes së çmimit. Kur mbrojtësi Van Dijk pyetet në lidhje me këtë çështje, ironia e tij nuk lë vend për më shumë interpretim.

Gazetari: “Krisitano Ronaldo nuk do të jetë këtu, kështu që një kundërshtar më pak që duhet të kujdesesh”.

Virgil Van Dijk: “Pse ishte Kristiano Ronaldo vërtet një rival”? /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online