E FUNDIT/ Do të përballen me Milanin, trajneri i Chelsea-t vendos për Armando Brojën

Chelsea do të presë Milanin në “Stamford Bridge” mbrëmjen e sotme. Në grupin E luhet ndeshja më e rëndësishme, ku të dyja palët kërkojnë fitoren. Pioli dhe Potter e kanë të qartë strategjinë në kokën e tyre dhe pak minuta më parë janë zbuluar edhe formacionet me të cilat do të vënë në fushë planet e tyre.

Në formacionin e Chelsea-t vihet re përsëri mungesa e Armando Brojës. Pavarësisht se sipas raportimeve të mediave britanike, trajneri i bluve të Londrës kishte mbetur i befasuar nga aftësitë e sulmuesit shqiptar, ka zgjedhur që edhe këtë herë ta lërë në stol dhe ta aktivizojë në pjesën e dytë të takimit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online