Dy super sfida na presin në Superiore, luhet Skënderbeu-Partizani dhe rivaliteti i njohur

Superiorja do të vazhdojë me dy ndeshje në ditën e sotme. Në orën 16:45 është Skënderbeu që do përballet me Partizanin. Korçarët kërkojnë të përgjigjen pas humbjes ndaj Tiranës, ku ndikoi dalja me të kuq e Zguros.

Ndërkohë në 19:45 do të vijë ndeshja mes Vllaznisë dhe Teutës. Të njohur për rivalitetin e madh mes tyre, shkodranët kërkojnë fitoren ndaj durrsakëve si për thyer “mallkimin”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online