Drejtoi Poloninë në Botëror dhe mund të jetë tani “spiuni” i Shqipërisë, Silvinjo gjen zgjidhjen te Ylber Ramadani

0

Michniewicz e drejtoi Poloninë drejt suksesit në Botërorin e Katarit duke kaluar fazën e grupeve. Por kjo nuk mjaftoi që trajneri të mbante punën për shkak të marrëdhënies jo të mirë me yjet e kësaj Kombëtare.

Tani trajneri polak pritet që të zyrtarizohet te Abderden. Atje do të gjejë edhe mesfushorin shqiptar, Ylber Ramadanin. Ky i fundit mund të marrë disa këshilla me vlerë nga trajneri i ri që Sylvinjo mund të përdorë në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit ndaj Polonisë. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.