Do të jetë më mirë që Theo Hernandez të mos shkojë në Napoli, festoi si i çmendur para syve të Lozanos

Milani ka arritur që të fitojë me Napolin në Champions League. Kuqezinjtë ia dolën me shifrat 1-0 në ndeshjen e parë të kompeticionit më të rëndësishëm europian. Goli i vetëm u realizua nga ana e Bennacer në minutën e 40.

Menjëherë pas këtij goli, Theo Hernandez e gjeti veten në një duel me Lozanon. Mbrojtësi i Milanit arriti ta mbyllte dhe në fund zgjodhi që të festonte si i çmendur para syve të tij, në emocionet edhe të avantazhit. Tani do të jetë më mirë që Theo të mos shkojë në Napoli për ndeshjen e kthimit… /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online