Direkt/ Vllaznia B përmbys Besën me ndihmën e Gocajt

Kategoria e Parë nuk pushon, ndryshe nga tradita kur ka ndeshje të kombëtares. Moti i keq i ditëve të fundit ka rënduar shumë fusha, por po luhet normalisht.

Sytë janë të betejat për mbijetesë, sepse për sa i përket garës për Superioren, Kastrioti është i ngjitur dhe Tirana ka marrë tashmë rrugën drejt kthimit në elitë.

E SHTUNË, 24 MARS 2018

 

VLLAZNIA B – BESA                3-3

Shënues: Gocaj 30′ pen., Pusi 39′, 50′ / Mihani 4′, Onu 70′, Bakalli 74′

KASTRIOTI – ERZENI            3-0

Shënues: Mulaj 4′, Lilaj 29′, Kabiru Dumoje 34′ pen.

DINAMO – BESËLIDHJA        0-0

BURRELI – TERBUNI            0-0

NAFTETARI – SHËNKOLLI    2-1

Shënues: Behari 46′, A. Gega 50′ / Ujka 14′

SHKUMBINI – TURBINA         2-2

Shënues: Pashaj 28′, Xhyra 50′ / Xhelili 64′, Çota 71′

TOMORI – POGRADECI          2-1

Shënues: Mitraj 4′, Hyseni 18′ / Çerepi 6′

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online