Dele Alli, një talent që mund të jetë dhuratë nga Perez për trajnerin Zidane

Florentino Pérez tashmë i ka vënë një synim vetes së tij: të transferojë një galaktik në verën e ardhshme.

Presidenti Madrilen tashmë ka në listë disa lojtarë që kanë mahnitur me paraqitjet e tyre në sezonet e fundit dhe njëri nga ta është edhe supermesfushori anglez i Tottenhamit, Dele Alli.

Dele Alli është një lojtar që pëlqehet shumë nga trajneri Zinedine Zidane dhe presidenti ka filluar të mendojë për nënshkrimin me të në verën e ardhshme.

Supertalenti Anglez ka shkarkuar agjentin e tij dhe për momentin është një lojtar i cili nuk përfaqësohet nga asnjë agjent dhe sipas gazetës Telegraph kjo e ka shtyrë Real Madridin të interesohet dhe të përfundojë marrëveshjen me të, sa më shpejtë që është e mundur.

Flakrim Jusufi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online