Deklarata tronditëse, Eden Hazardi tregon marrëdhënien me Ançelotin: Ne nuk flasim me njëri-tjetrin

Eden Hazard ka folur hapur për marrëdhënien e tij me Karlo Ançelotin. Sulmuesi belg ka përfunduar në stolin e Realit të Madridit dhe nuk bën pjesë në planet e trajnerit italian. 32-vjeçari ka pranuar se ai dhe Ançeloti nuk flasin me njëri-tjetrin, megjithëse respekti ka mbetur ende mes tyre.

“Ka respekt midis nesh. Por nuk mund të them që flasim me njëri-tjetrin, sepse ne nuk flasim me njëri-tjetrin”, ka zbuluar Eden Hazardi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online