Çudia e padëgjuar ndonjëherë, Irani dënon Ronaldon me 99 goditje me kamzhik sepse… përqafoi një grua të pamartuar

Besojeni ose jo, Kristiano Ronaldo rrezikon 99 goditje me kamzhik në trupin e tij. Çudia e padëgjuar ndonjëherë vjen nga Irani. Në shtetin e Lindes së Mesme është nxjerrë akuza e adulterisë. Ronaldo përqafoi një grua të pamartuar iraniane, e cila ka 85% trupit të paralizuar. Sulmuesi portugez takoi në muajin shtator Fatimën, një piktore iraniane, e cila i dhuroi atij një portret të bërë nga po ajo vetë.

Në shenjë dashamirësie, Ronaldo e përqafoi dhe e puthi në kokë Fatimën, çka është konsideruar e paligjshme në Iran. Kështu, nëse 38-vjeçari vendos të shkelë përsëri në shtetin e Iranit, atëherë i duhet të përballet me dënimin e rëndë me 99 godijte me kamzhik në trup./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online