Çmenduria nuk ka kufi, dhunohet Migen Memelli

E frikshme çfarë po ndodh me Shqipërinë, ku shumë njerëz nuk njohin as frikën e ligjit dhe as parimet bazë të të qenit pjesë e shoqërisë, duke respektuar të tjerët.

Migen Memelli, trajner i ekipit të moshave U17 të Tiranës, është goditur me grushte pas stërvitjes së mëngjesit nga prindi i një fëmije.

Autori identifikohet si A.Ç., e pasi e ka goditur trajnerin e bardhebluve, i ka nxjerrë edhe thikën duke e kërcënuar me fjalët “Të pres fytin”. /Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online