Çmenduri/ Partizani fiton për herë të 4 radhazi në minutën e fundit, Tirana ia del me Teutën me yllin…Florent Hasani (VIDEO)

Një çmenduri e vërtetë po ndodh me Partizanin që po i fiton të gjitha ndeshjet në minutat shtesë. Për herë të katërt radhazi, kjo skuadër arrin që ta fitojë një përballje me një gol në minutat shtesë.

Gjithçka nisi në derit, vazhdoi me Erzenin, me Teutën dhe tani me Laçin, e vetmja gjë që ndryshon janë autorët e golit. Teksa pritej që transferta në Laç të mbyllej pa gola, në minutën e fundit, pas krosimit të Kekos ishte Gjelbrim Taipi që dërgoi topin në rrjetë me kokë duke dhuruar fitoren 0-1.

Nga krahu tjetër ishte Tirana që arriti të fitonte me shifrat 2-0 falë dy golave të Florent Hasanit. Në minutën e 13 ishte një aksion perfekt nga goditja e dënimit që u finalizua në mënyrën më të mirë dhe në fundin e ndeshjes, duke mos gabuar nga penalltia. /Sport Ekspres/

 

LIVE, Laçi-Partizani 0-0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online