Bylisi braktis kupën, nuk luan në Gjirokastër

0

Bylisi nuk ka luajtur fare në Gjirokastër sot, për ndeshjen e kupës.

Udhëtimi i gjatë dhe ndoshta mungesa e interesit për Kupën ka bërë që ballshiotët të braktisin  kompeticionin, edhe për faktin se kanë pasur një difekt në autobus, duke u paraqitur në stadium një orë pas ndeshjes.

Tani pritet fitorja 3-0 për Luftëtarin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.