Bogdani provon rezervat, Kazakistani na mund në shtesë

Pak ditë më parë Shqipëria U-19 luajti një miqësore kundër Kazakistanit në Lushnjë, duke fituar 1-0, me gol të Kumbullës.

E njëjta miqësore u luajt edhe sot, sërihs në Lushnjë, por këtë radhë trajneri Erjon Bogdani provoi gjithë lojtarët që nuk luajtën titullarë në ndeshjen e parë, me 10 ndryshime.

Ndeshje me ritëm të ulët, e ekuilibruar e më shumë pak raste.

Në pjesën e dytë e shtuam ritmin dhe rrezikuam disa herë, por në minutën e gjashtë shtesë Kazakistani na ndëshkoi, në një sulm pa pretendime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online