Bledi Shkëmbi: Të gjithë po bënin namin për të ardhur në Air Albania, Broja e kishte biletën dhe iku

Në emisionin “Elite” në “Supersport” është diskutuar për çështjen Armando Broja. Sulmuesi u dëmtua para ndeshjes me çekët dhe zgjodhi që të largohej nga Shqipëria, pavarësisht se iu dha bileta për të parë ndeshjen nga afër. Ndërkohë trajneri Bledi Shkëmbi ka bërë edhe një krahasim vërtet interesant të situatës.

“Të gjithë po bëjnë namin për të ardhur në Air Albania, nga Shqipëria dhe Kosova ka luftë për të siguruar një biletë. Ndërkohë Brojës ia dhanë biletën dhe ai iku”, tha Shkëmbi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online