Biletat për Spanjë-Shqipëri, 60 euro më e shtrenjta

Federata Spanjolle e Futbollit papublikuar çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës, Spanjë-Shqipëri, që do të luhet në Alikante, më 6 tetor (20.45).

Biletat do të dalin në shitje online më 21 shtator dhe çmimet janë realisht të ulëta, nga 20 deri në 60 euro, që është edhe bileta më e shtrenjtë. Natyrisht, biletat do të shiten edhe në qytet, deri në orët para ndeshjes, sepse është e sigurt që stadiumi nuk do të mbushet.

Gjithashtu, do të shiten edhe paketa familjare, që do të thotë se me 80 euro mund të shkojë në stadium një familje me 4 persona, nëse dy janë deri në 12 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online