Berat Gjimshiti shkëlqen mbi të gjithë! Humbja turpëruese e Atalantës, mbrojtësi shqiptar dëmtohet prapë dhe del nga fusha

Berat Gjimshiti ka pësuar një tjetër dëmtim. Mbrojtësi shqiptar e ka lënë fushën e blertë në minutën e 70 kundër Salernitanas, atëherë kur rezultati ishte 0-0. Në fund ishte Candreva që realizoi golin e fitores për vendasit.

Kjo humbje i dha goditje të fundit objektivit të Atalantës për Champions League. Megjithatë trajneri Gasperini është shprehur se në pamje të parë duket se për Gjimshitin nuk ka asgjë serioze. Mbrojtësi shqiptar ka marrë vlerësimin më të lartë nga Tuttomercatoëeb, notën 6.5. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online