Bakari Sanja shkon te Benevento, “përforcim” edhe Ludivin, bashkëshortja superseksi

0

Në moshën 34-vjeçare, Bakari Sanja nuk bën dot pa futbollin dhe do të kthehet të luajë, sepse ka arritur marrëveshjen me Beneventon!

Nga asistet për Agueron me shokë, plot 37 në Angli, tek ato për Kodën, Jemelon e Brinjolën. Duke mësuar italisht, por ndoshta edhe ndonjë fjalë shqip, krah Gjimshitit e Memushajt.

Sanja do të çojë në Benevento edhe bashkëshorten superseksi Ludivin. Modele me origjinë algjeriane, Ludivin është e martuar me Sanja prej vitit 2010 dhe ka dy fëmijë me të.

“Benevento përfaqëson zemrën dhe shpirtin në një epokë ku futbolli është vetëm biznes. Pas kaq vitesh në ekipe kreu, tani do të provoj të jem unë jo favoriti në fushë”, u shpreh sot Sanja, gjatë prezantimit.

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.