Bajram Shala zbulon tradhtinë! Ishte gati për të ardhur, ftesa e Suedisë bën që Edvini të zgjedh Kombëtaren tjetër

0

Një “tradhëti” e re është zbuluar në Kosovë. Zëdhënësi i FFK, Bajram Shala, ka konfirmuar se Edvin Kurtulus nuk do të jetë pjesë e Kosovës. Pavarësisht ftesës së mbërritur nga dardanët dhe pritshmërisë se do të vinte për të luajtur, orët e fundit kanë qenë vendimtare për ndryshimin e situatës.

Ftesa e ardhur nga Suedia ishte ofertë shumë tunduese për lojtarin e Hammarby. Pa e menduar dy herë, ai zgjodhi që të pranonte ftesën suedeze duke mos pranuar që të stërvitet me Kosovën dhe njëkohësisht duke i dhënë fund dilemave. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.