Atalanta mund të “kthejë” Gjimshitin, por…

Benevento po shkon drejt certifikimit të rënies në Serinë B, pas vetëm një viti në Serinë A, teksa e ardhmja e Berat Gjimshtit është e gjtha për t’u vendosur, edhe pse ka një mundësi, sipas medieve italiane, që Atalanta të mbajë futbollistin kuqezi në gjirin e saj, si alternativë të dytë, teksa Kaldara do të largohet te Juventusi gjatë verës së ardhshme, pasi Barzalji do ta lërë dhe pritet që edhe Kielini të mos jetë më në formën e dikurshme. Sigurisht, në fazën përgatitore, Gjimshiti do të jetë me Atalantën, ndërsa më pas do të vendoset nga trajneri Gasperini se çfarë do të ndodhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online