“Air Albania” është kthyer në një mallkim, Partizani njofton stadiumin se ku do të luhet ndaj Teutës

Partizani do të përballet ndaj Teutës në datën 4 mars, për vazhdimin e kalendarit të Superiores. Skuadra e të kuqëve do të kërkojë kthesën pas asaj humbje të fundit në derbi, që të mbetet në garë për titullin kampion.

Pavarësisht humbjes së thellë ndaj Tiranës, loja e të kuqëve ishte premtuese dhe pse luajtën me një lojtar më pak. Ndërkohë ndeshja e radhës ndaj Teutës do të luhet në “Selman Stërmasi” në orën 17:00. Skuadra e Partizanit e ka mallkim “Air Albanian”, pasi nuk e kanë marrë ende një fitore në shtëpinë e re. Dy derbi të humbura, dështimi ndaj Kukësit dhe barazimin me Bylisin që shijoi si një humbje pas avantazhit 2-0 janë bilancet e të kuqëve në stadiumin e ri. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online