A ishte një rastësi e bukur e fatit? Në ditën kur “Stamford Bridge” i jep lamtumirën Diego Kostës, brohoret për golin e Diego Kostës së ri

A ishte një rastësi e bukur e fatit? Stamford Bridge ka përcjellur mes ovacionesh Diego Kostën, pas shumë kohëve të bukura në kaluara me fanellën e londinezëve dikur nga ky sulmues. Por në të njëjtën ndeshje, po këta tifozë, kanë brohoritur për golin e shënuar nga Armando Broja.

Ky i fundit është krahasuar në jo pak raste me Diego Kostën për vetë mënyrën e lojës, nuhatjes me portën dhe njëkohësisht fizikut të tij. “Diego Kosta i ri shënon në të njëjtën ditë kur Diego Kosta i vjetër thotë lamtumirë”, shkruhet nga ana e gazetarit që punon në një prej mediave të dedikuara për Chelsea, Daniel Childs. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online