7 talentët që po vëzhgohen rregullisht nga Real Madridi

0

Real Madridi po vazhdon kërkimin e tyre të njohur viteve të fundit rreth talentëve të ri.

Pas blerjes së Asensios, Vallejo, Vinicius JR, Odegaard dhe Ceballos, klubi Madrilen duket se edhe në verën e ardhshme do të tentojë transferimin e lojtarëve të ri dhe me shumë perspektivë për të ardhmen

Drejtuesit e skuadrës spanjolle tashmë po vëzhgojnë talentët që po shkëlqejnë me skuadrat e tyre dhe kanë formuar një listë të ngushtë me 7 lojtarë nga shumë talentë që posedon bota e futbollit.

Në vazhdim ju kemi sjellur listë prej 7 talentëve që kanë tërhequr vëmendjen e Real Madridit:

– Kepa Arrizabalaga (portjer – 23 vjet – Athletic Bilbao)
– Alvaro Odriozola (mbrojtës anësor – 21 vjet – Sociedad)
– Fabian Ruiz (mesfushor – 21 vjet – Real Betis)
– Christian Pulisic (mesfushor – 19 vjet – Dortmund)
– Kasper Dolberg (sulmues – 20 vjet – Ajax)
– Timo Werner (sulmues – 21 vjet – Leipzig)
– Marcus Rashford (sulmues – 19 vjet – Man UTD).

Flakrim Jusufi

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online