Skenat nga Liverpooli bëjnë xhiron e botës, askush nuk i respekton lojtarët që agjërojnë Ramazanin si anglezët!

Mbrëmë Everton dhe Tottenham zhvilluan një ndeshje në kuadër të javës së 29-të të Premier League dhe në fund rezultati ishte 1-1.

Mirëpo, skenat nga Goodison Park po bëjnë xhiron e botës pasi anglezët edhe një herë kanë treguar se sa shumë kujdesen për futbollistët që agjërojnë gjatë muajit të Ramazanit.

Megjithatë, ajo që shënoi ndeshjen e mbrëmshme mes Evertonit dhe Tottenhamit ishin skenat që bënë xhiron e botës.

Bëhet fjalë për faktin se arbitri e ka ndërprerë ndeshjen në mënyrë që futbollistët që janë duke agjëruar gjatë muajit të Ramazanit të bëjnë iftar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online