100 lekë bileta! Kukësi i fton tifozët me çmim të përballueshëm ndaj Skënderbeut, Europa ka më shumë rëndësi se stadiumi i ri

0

Pavarësisht ndërtimit të stadiumit të ri dhe modern, te Kukësi duhet të vendosin çmime të përballueshme për tifozët. Sidomos në këtë moment, kur klubi ka nevojë më shumë se kurrë për mbështetjen e madhe.

Ekipi i Longos kërkon një biletë në Europë dhe rivaliteti është i madh me ekipet e tjera, kur kanë mbetur edhe dy ndeshja nga fundi. Në faqen zyrtare në Facebook janë publikuar çmimet e biletave, teksa gjenden edhe me vetëm 100 lekë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.