Zyrtare/ Qiejt hapen dhe ka vetëtima të kuqe, Zoti zbret dhe vesh fanellën e “djallit”

Tashmë dyshmet kanë marrë fund. Ibrahimoviç rikthehet edhe një herë te ekipi i Milanit. Është vetë klubi italian që e bën të ditur një gjë të tillë në një mënyrë krejt origjinale, me anë të një postimi në faqen e tyre zyrtare në “Twiter”.

Në një video të shkurtër shihet një imazh i ndriçuar që simbolizon Zotin, ashtu siç edhe sulmuesi suedez pëlqen ta quaj veten në fushën e futbollit, ndërsa çahen qiejt që kanë marrë edhe ngjyrat e Milanit. “IZ Coming” janë fjalët që shoqërojnë këtë video, duke treguar qartë se Ibrahimoviç po rikthehet të veshë fanellën e “djallit”./Sport Ekspres/