Zbulohet e vërteta/ Gjesti i turpshëm i Grezdës, kapiteni i Rangersit i kërkoi falje rivalëve

E ardhmja e Eros Grezdës te Rangersi është më e paqartë se kurrë. Gjithë hipoteza e ngritur në ditën e djeshme nga ana e mediave skoceze, është thuajse e vërtetuar.

Kështu, futbollisti shqiptar ka pështyrë mbrojtësin kundërshtar Andrew Burns, në ndeshjen e të rinjëve që u zhvilluar mes Rangersit dhe Ballymena. Tashmë gjigandët skocez kanë ngritur një hetim për sulmuesin e Kombëtares dhe do të japin një dënim shembullor.

Ajo që e vërteton gjithçka ka ndodhur është një detaj i fundit që u zbuluar në Skoci. Kapiteni i të rinjëve te Rangersi, Greg Docherty ka shkuar menjëherë pas ndeshjes në dhomën e zhveshjes te kundërshtarët, për të kërkuar falje mbi veprimin e pamenduar të futbollistit shqiptar. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online