Wanda Nara tregon arsyen e fotove provokuese: 7 vite më e madhe se Mauro Ikardi, e vuaj diferencën

Wanda Nara dhe Mauro Ikardi janë çifti më i komentuar në botën sportive të medias. Kjo edhe për shkak të vëmendjes që rrëmben Ëanda Nara. Kjo e fundit poston herë pas herë foto provokuese, ndërsa në disa raste ka qenë protagonist edhe Mauro Ikardi.

Por për çfarë shërben e gjitha kjo, a është një mënyrë për të qenë gjithmonë në treg dhe për të përfituar? Ëanda Nara jep një tjetër version, duke u shprehur: “Fotot e mia provokuese? E vuaj diferencën e moshës me Mauron. Unë jam 7 vite më e vjetër se ai. Duhet të tregohem seksi, madje edhe në rrjetet sociale”, shprehet Ëanda Nara. /Sport Ekspres/