VIDEO/ Nuk qendrojnë gjatë, tifozët e Partizanit u kthejnë përgjigje Tiranës me ironi

Derbi Tirana-Partizani ka nisur të përjetohet përpara kohe, ndërsa me mbylljen e javës së 14 do të ishte “Tirona Fanatics” që do të shkruante: “Paranoja”. Në foto ishin tre tifozë bardheblu që kthenin përmbys simbolet e Partizanit.

Kundërpërgjigja nuk ka vonuar shumë dhe “Baza 46” ka postuar një video me ironi ku gjenden golat e Partizanit ndaj Tiranës duke shkruar thjeshtë: “Shijojeni”. /Sport Ekspres/

https://www.facebook.com/baza46/videos/2707194419319586/?v=2707194419319586

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online