VIDEO/ Një pasim nga “jashtë këtij planeti”, Xherdan Shaqiri shënon golin e parë me Liverpulin

Harrojeni! Pavarësisht modestisë së Alexander Trent Arnold, se është vetëm një djalë i thjeshtë nga Liverpuli, ky futbollist është shumë më tepër. Një pasim i një planeti tjetër, ose më mirë një shpikje e përsëritur për të disatën herë nga Arnold dhe që nuk shihet në lojtarë të tjerë, ka sjellin golin e dytë të Liverpulit.

E kush e ka shënuar? Pikërisht Xherdan Shaqiri, në ndeshjen e parë që e nisi si titullar në këtë sezon dhe nuk i duhen shumë minuta për të dërguar topin në rrjetë. Ndërkohë përballja mes Liverpulit dhe Evertonit po vazhdon në shifrat 2-1 dhe luhet ende pjesa e parë. /Sport Ekspres/

https://twitter.com/QEQTT1/status/1202324931322793990

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online