VIDEO/ Më keq se Ronaldo, Mbape konflikt me trajnerin për 2 minuta zëvendësim

Nëse më parë pati aq shumë polemika për zëvendësimin e Ronaldos dhe konfliktin me Sarrin, nga PSG vjen një rast edhe më i veçantë. Mbape ka pasur nervozizëm me trajnerin e tij, Tuchel, duke mos dashur të dëgjojë edhe një bisedë fare të shkurtër të teknikut gjerman.

E gjitha kjo erdhi pasi Tuchel e zëvendësoi Mbapen vetëm dy minuta para mbylles së ndeshjes ndaj Montpelier, për ta hequr nga fusha në minutën e 91. Sulmuesi francez kërkon që të jetë në luftë për Topin e Artë për këtë sezon dhe pikërisht për këtë arsye, marrëdhëniet me Tuchel nuk janë më të mirat e mundshme, pasi ky i fundit, ndonjëherë i ofron edhe stolin. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online