VIDEO/ Kjo ishte çmenduri! Gol që nuk shihet 2 herë në jetë, Candreva i heq Interit fitoren në Serinë A me golin nga këndi i pamundur

Interi ka bërë një tjetër hap të gabuar në Serinë A. Zikaltërit kanë barazuar në transfertë me Salernitanën në shifrat 1-1. Ekipi i Inzagit kaloi i parë në avantazh me Gonsens. Pas pasimit të bukur të Asllanit për Lukakun, ky i fundit e nxori Gonsens para portës në minutën e 6, nga ku do të vinte realizimi.

Shumë raste të shpërdoruara nga Interi derisa Salernitana shënoi në minutën e fundit. Një gol nga këndi i pamundur u realizua nga Candreva, që i heq një tjetër tre pikësh zikaltërve dhe i rrezikon pjesëmarrjen në Champions League për sezonin tjetër. /Sport Ekspres/