VIDEO/ Interi sheh me dyshime çdo arbitër, Calvarese shtrihet përtokë nga De Vrij

Interi nuk ka ndonjë dashuri të madhe për arbitrat dhe gjithmonë priten konstestime nga zikaltrit. Kjo duke parë luftën që është në këtë sezon për titull, por njëkohësisht edhe paragjykimet e shumta për ndihmën që kryesorët i japin Juventusit.

Kjo ndodhi edhe në këtë javë, ndërsa të gjithë tifozët e Interit kanë reaguar për zgjedhjen e Fabrit te Lacio-Juventus, pasi ka qenë në disa raste në favor të bardhezinjëve. Ndërkohë arbitri Calverese që drejton te Inter-Roma, është hedhur përtokë nga De Vrij në një përplasje kokë më kokë gjatë pjesës së parë të mbyllur 0-0, megjithëse ishte aksidentalisht. Vërshëllima ka pasur nga stadium për disa vendime të këtij arbitri, megjithëse deri tani nuk ka ndonjë gabim fatal. /Sport Ekspres/

https://twitter.com/RaulMunozMX/status/1203051174674550785

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online