VIDEO/ Guardiola ngatërrohet në konferencë, flet si trajner i Bajern Mynih: Çfarë dreqin?

Manchester City ka fituar me rezultatin 1-4 ndaj Bërnleit, në takimin që dhuroi spektakël dhe gola të jashtëzakonshëm. Një prej tyre do të vinte nga Rodri, me një gjuajtje në perfeksion dhe nga distanca, duke ia bërë të pamundur portierit kundërshtar për të reaguar.

Menjëherë pas ndeshjes, Guardiola ka folur për 90 minutat e zhvilluara. Teksa po komplimentonte lojtarët për lojën e bërë, ka folur në një moment si të ishte trajner i Bajernit. Por menjëherë e ka kapur këtë ngatërresë, duke e kaluar thjeshtë: “Çfarë dreqin?”. /Sport Ekspres/