VIDEO/ Festa e madhe ndahet me Baren, Armando Sadiku shënon te Malaga

Malaga është duke fituar në pjesën e parë ndaj Tenerifes me rezultatin 1-0. Goli i vetëm deri tani është shënuar nga Armando Sadiku.

Në minutën e 27 të takimit, sulmuesi elbasanas nuk do të gabonte përpara zonës me një top të mbetur aty, për ta dërguar në rrjetë me të majtën e fuqishme. Festa e madhe është ndarë edhe me Keidi Baren, ndërsa Malaga është në një moment aspak të mirë në kampionat dhe rrezikon zonën e ftohtë. /Sport Ekspres/