VIDEO/ Ernest Muçi vazhdon të dhurojë asiste në Poloni, vjen edhe një tjetër te Legia e Varshavës

Ernest Muci vazhdon që të dhurojë asiste në Poloni. Ish-futbollisti i Tiranës po kthehet protagonist te Legia e Varshavës duke ndihmuar shokët e ekipit që të arrijnë të goli. Këtë herë ishte Pekhart që shënoi. Muci krosoi nga e majta dhe sulmuesi i Legias gjeti portën me kokë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online