VIDEO/ 2 gola në 45 minuta, Vedat Muriqi është më i miri në Turqi

Vedat Muriqi e ka kthyer në lojë fëmijësh shënimin e golave. Sulmuesi shqiptar ka realizuar me kokë edhe në takimin që Fenerbaçe është duke zhvilluar ndaj Gencelrbirgli. Miqtë kaluan të parët në avantazh, por në minutën e 24 erdhi edhe barazimi i rezultatit.

Pak minuta më vonë, i njëjti sulmuesi ka trefishuar shifrat. Muriqi shkon në kuotën e 9 golave të shënuara, po aq se kryesuesit aktual si Jahovic dhe Cise me 9 gola të realizuar deri në këtë fazë të kampionatit. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online