U fut si portier, batuta e Sterling për mbrojtësin Walker: Unë ty nuk të besoj as beben time!

Një ngjarje vërtet e rrallë ishte ajo në “Champions League”, atje ku Manchester City luajti përballë Atalantës në transfertë dhe përfundoi në shifrat 1-1. Pas dëmtimit të Ederson dhe daljes me të kuq Bravos, do të ishte mbrojtësi Walker që do të merrte këtë rol.

Çmenduria ishte e gjitha e Guardiolës, megjithëse e detyruar. Mbi këtë episod nuk mund të qendronte pa një batutë edhe sulmuesi i Manchester City, Sterling. Nëpërmjet një postimi në “Twitter”, shkruan: “Unë ty nuk do të besoja që të mbaje as beben time”. /Sport Ekspres/