Thumbimi/ Tirana nuk e jep rezultatin me frikën e tifozëve, Kukësi: Telefoni 3J-t për gola!

Kukësi arriti të fitonte një ndeshje të vështirë dhe direkte për titull ndaj Tiranës me rezultatin 1-3, në duelin mes dy ekipeve që e kanë fitimin e Superiores si objektiv kryesor. Por kriza e thellë e bardhebluve dhe zhgënjimi i tifozëve, ka sjellë që në faqen zyrtare të ekipit të mos shfaqet ende përfundimi i ndeshjes.

Me frikën për një reagim të ashpër nga ana e tifozëve, po pritet ende që gjendja të qetësohet disi, ndryshe nga procedimi i mëparshëm. Ndërkohë shumë ndryshe paraqitet kampi i Kukësit, që ka vend për festë, shaka dhe pak thumbime. “Ju nevojiten golat? Telefononi 3J-t”, shkruan faqa e verilindorëve. /Sport Ekpres/